ÜRÜNLER

TERMOFORM PAKETLEME ÜRÜNLERİ

Termoform ürünleri

 

          Termoform ürünleri, ucuz maliyetli, hızlı üretim imkanı sunan plastik ambalaj ürünleridir.
tek kullanımlık su, ayran, gazlı içecek bardakları, tatlı kasleri, peynir kapları, yumurta viyölleri, şale kapları, meyve ve salata kapları, pastane kapları, dondurma kapları, sos kapları, sızdırmaz gıda kapları, sushi kapları, vb. en çok tercih edilen ambalaj ürünlerindendir.


          Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte  ambalaj plastikler geri dönüştürülerek geri kazanımı daha fazla yapılmaktadır. Çevre kirliliğini  önlediği ve maliyetleri düşürdüğü için tercih edilmektedir. 


Ambalaj plastik ürünleri pp,pet olarak üretilmektedir. Devamlı veya yüksek adettli ürün alımlarda istenilen ürün tasarımı yapılır ve kalıp imalatı yapılarak firmalara özel kaplar üretilir. Bu firmanın özel ürünü olarak marka değerini ve satışını arttırır. 

Pet kap ve kapaklar

 

Tek Kullanımlık Plastik Soğuk PET kaplar, sağlamlığı ve ürünün tadını, dokusunu ve görünümünü koruma yeteneği ile bilinir. Bardağın berraklığının içeriğinin görünümünü iyileştirdiği muhteşem bir seçimdir. PET bardaklarımız smoothie'ler, meyve suları, buzlu kahveler, sağlıklı içecekler, tatlılar, fındık ve meyve karışımları, şekerlemeler, aromalı kırılmış buz, alkolsüz içecekler ve alkollü içecekler için kullanılır.

#Yiyecek Saklama Kapları,   #Saklama ve Düzenleme, #Yiyecek Saklama, #Yiyecek Kapları, #Mikrodalgada Plastik Yemek Kapları, #kullanılabilir Saklama Öğle Yemeği Kutuları, #SICAK İÇECEK için Kağıt Bardaklar, #Sıcak İçecekler için Kraft Kağıt Bardaklar, #Çift Duvar Kağıt Bardaklar, #Çift Duvar Kraft Kağıt Bardaklar, #Dalgalı Kağıt Bardaklar, #Soğuk İçecek Kağıt Bardakları, #Sıcak Bardak Kapakları, #Soğuk Bardak Kapakları, #PET Bardaklar, #Pet Bardak Kapakları, #Bardak Taşıyıcı, Kağıt Tabaklar, #Çorba ve Salata Kaseleri, #Erişte & Shawarma Kutuları, #Burger Box, #Çerez Bardakları, #Dikdörtgen Erişte Kutuları, #Suşi Kutusu, #Patates Kızartması Kutuları, #Dondurma Bardakları, #Dondurma Bardakları Kapakları, #Kağıt Tepsileri, #Yemek Kovaları