PRODUCTS

INJECTION GROUP

Food Storage Containers,  Storage & Organization, Food Storage, Food Containers, Plastic Microwavable Food Containers, eusable Storage Lunch Boxes, Paper Cups for HOT DRINK, Kraft Paper Cups for Hot Drink, Double Wall Paper Cups, Double Wall Kraft Paper Cups, Ripple Paper Cups, Cold Drink Paper Cups, Lids For Hot Cups, Cold Cup Lids, PET Cups, Lids For Pet Cups,  Cup Carrier, Paper Plates, Soup and Salad Bowls, Noodle & Shawarma Boxes, Burger Box, Snack Cups, Rectangular Noodle Boxes, Sushi Box, French Fries Boxes, Ice Cream Cups, Lids For Ice Cream Cups, Paper Trays, Food Buckets

Enjeksiyon ürünleri

 

        Gıda sektöründe, enjeksiyon plastik saklama kapları sıklıkla kullanılır.  Dayanıklı ambalaj kabı olmaları tercih sebebidir. Bu nedenle firmaların ürettikleri ambalaj ürünlerinin nitelikleri önem taşımaktadır. Gıdalara uygun özellikler de olması gerekir Gıdalar, enjeksiyon plastik ambalaj kabları içerisine rahatlıkla sığmalı ve hava ile teması kesebilecek uygunlukta kapaklar kullanılmalıdır. Bu gıda firmaları için en doğru tercihler sızdırmaz ve hava geçirmez özelliklere ve dayanıklılığa sahip olmalıdır. Hem nakliye aşaması hem depolama ve raf aşamalarında ürünler zarar görmeyecektir.

 

       Gıda ürünlerinin üretimini sağlığa uygun olması gerektiği gibi enjeksiyon plastik ambalaj kabları da sağlık şartlarına uygun şekilde muhafaza etmesi çok önemlidir.

 

Enjeksiyon plastik saklama kabları

 

       Plastik saklama kovaları, plastik dikdörtgen, kare, yuvarlak kablar gibi birçok seçeneklerde sızdırmaz ve hava geçirmez özellikteki ürün kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz gerekli kalite standartları, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği sistemlerine göre üretim yapmaktayız.